Transfer DST zalety:

 • bardzo dobre przejścia tonalne

 • możliwość aplikacji w trudno dostępnych miejscach

 • nieskończona ilość kolorów

 • szybka realizacja zamówień

Przykładowe realizacje:

Transfer DST

To nadruk transferowy, łączący druk cyfrowy z sitodrukiem. Metoda to pozwala uzyskać bardzo ładne przejścia tonalne. Stosuje się ją we wszystkich rodzajach odzieży, jest w stanie wytrzymać ścieranie i ciepło, oraz pranie w wysokich temperaturach. Wytrzymuje pranie i suszenie do 90°C. Termotransfer cyfrowy DST pozwala na odwzorowanie nieskończonej ilości kolorów CMYK. Istnieje możliwość symulacji kolorów Pantone. Brak możliwości wydruku kolorów neonowych oraz metalizowanych. Druk farbami wodnymi.

Termotransfer DST pozwala na umieszczenie aplikacji w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu. Tworzone transfery mogą być długo przechowywane zanim zostaną przeniesione na odzież. Sugerujemy stosowanie specjalnych pras, ale nadruki mogą być również aplikowane za pomocą zwykłego żelazka. Nadruki w zależności od kleju mogą być aplikowane na różne podłoża. Jego zaletą jest również to, że realizacja zamówienia jest bardzo szybka.

Transfer DST dzielimy na:

 • Transfer DST standard (uniwersalny), który znajduje zastosowanie na następujących podłożach:
  – bawełna;
  – poliester;
  – mieszanka bawełniano-poliestrowa;
  – nylon;
  – ortalion
 • Transfer DST z blokerem – technika wykonywana z użyciem dodatkowej warstwy blokera. Metodę stosuje się na podłoża z tendencją do migracji barwnika, z zachowaniem wszystkich kolorów CMYK. Zalecany do podłoża poliestrowego.
 • Transfer DST elastyczny – to rodzaj transferu przeznaczony do aplikacji na materiałach rozciągliwych z wykorzystaniem odpowiedniego kleju. Dzięki tej technice nadruki zachowują swoją pierwotną postać (min. nie pękają, nie rozciągają się). Transfer ten pozwala na pranie w wysokich temperaturach.

Transfer cyfrowy sprzedawany i wyceniany jest per image nie na arkusze. Rozmiar arkusza to format B3 o wymiarach 500 mm x 350 mm. Pole zadruku to 480 mm x320 mm.

Możliwość wyboru kleju:
– niskotemperaturowy;
– wysokotemperaturowy (Industrial);
– rozciągliwy.

Wymagania dotyczące grafiki:

– plik wektorowy lub bitmapa (odpowiednia rozdzielczość);
– rozmiar arkusza to format B3 o wymiarach 500mm x 350mm;
– pole zadruku to 480mm x 320mm – dowolność graficzna.

Do wyceny potrzebne są następujące informacje:

– rozmiar logotypu i jego kolorystyka;
– nakład (minimalny opłacalny nakład to 50 sztuk);
– kolor i rodzaj podłoża.

Temperatura Czas Docisk Zerwij
—°C / —°F — sek. (w zależności od grubości podłoża) —/— (—bar)
Pobierz